Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIWycieczki zawodoznawczeEuro reklama Poznań - wycieczka zawodoznawcza

Euro reklama Poznań - wycieczka zawodoznawcza

img 0229W dniach 21 - 24 maja w Poznaniu miały miejsce Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych, które były częścią Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ponieważ tematyka targów była zgodna z kierunkiem kształcenia w ZSE zorganizowano wycieczkę, w której wzięli udział niektórzy uczniowie 1h oraz cała nasza klasa 2h pod opieką pana Mariusza Potyszki, Pan Marka Rosy i pani Małgorzaty Broszko-Sudół.

Wyjazd spod szkoły odbył się według planu, czyli 24 maja około godziny 6:30. Droga do Poznania z jednym postojem zajęła nam około 4 godzin, dzięki czemu w okolicach godziny 11:00 byliśmy już na miejscu. Po zakupieniu biletów udaliśmy się do wybranej hali i tam rozdzieliliśmy się, by każdy mógł zobaczyć jak najwięcej ciekawych stanowisk.
Wystawcy przyciągali uwagę zwiedzających wymyślnymi stoiskami i nowoczesnym sprzętem, który można było zobaczyć w trakcie pracy oraz dowiedzieć się czegoś na jego temat. Sporym zainteresowaniem cieszyły się drukarki wielkoformatowe, np. Roland, które drukowały ogromne plakaty w świetnej jakości. Firmy takie jak Canon czy Fujifilm zachęcały wielkimi stoiskami i reklamami. Oprócz tego na targach znaleźć można było też sporo mniejszych stoisk, zajętych przez takich wystawców jak na przykład Damed (systemy pakowania), Kurtak i Ley (wydawnictwo artystyczne) czy też firmy zajmujące się promocją. Na pewno atrakcją dla nas były drukarki 3D oraz lasery, które w drewnie wycinały mnóstwo pokazowych wzorów. Trudno było zliczyć, ile stanowisk znajdowało się w tak ogromnej hali, ale na pewno każde z nich warto było zobaczyć. 
Po zwiedzaniu targów wszyscy udaliśmy się do autokaru i razem z przewodnikiem pojechaliśmy do Ostrowa Tumskiego, czyli do kolebki Piastów. Tam zwiedziliśmy m. in. Kościół NMP oraz katedrę. 
W drodze powrotnej zjedliśmy obiad w restauracji "Aleksandra". W Bolesławcu byliśmy dopiero koło godziny 21:00. 
Według mnie, takich wycieczek powinno być więcej, szczególnie że była to wycieczka całkowicie darmowa. Mieliśmy okazję zapoznać się bliżej z naszym przyszłym zawodem oraz się zintegrowac więc z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd.
 
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
Euro reklama Po...
 
 
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 222 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony