Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIKursy kwalifikacyjneKursy kwalifikacyjne MKZII 14/15

Kursy kwalifikacyjne MKZII 14/15

kursyDo dnia 10.09.2014r (środa) trwa nabór kandydatów na 3 kursy kwalifikacyjne organizowane w Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu. Uczestnictwo w kursach jest bezpłatne. Kursy będą realizowane w tym roku kalendarzowym. Chętni mogą zapisywać się na następujące formy kursowe:

1. Kierowca wózka jezdniowego  z napędem silnikowym z uprawnieniami na bezpieczną wymianę butli gazowej (uczniowie pełnoletni)  (15 miejsc)

2. Operator maszyn poligraficznych fleksograficznych (15 miejsc)

3. Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (15 miejsc)

 

szczegóły - kliknij "czytaj więcej"

Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje m. in. kolejność złożonych kompletów POPRAWNIE wypełnionych dokumentów:

a) PEFS

wykształcenie - gimnazjalne

Rodzaj udzielonego wsparcia - SZKOLENIA/WARSZTATY/KURSY (kursy kwalifikacyjne zawodowe)

Data rozpoczęcia u działu w projekcie - 01/09/2014

Data zakończenia udziału w projekcie - 31/01/2015

Wybierz właściwą branżę - informacja o branży klasy, w której jest uczeń znajduje się TUTAJ

b) deklaracja

c) prośba o przyjęcie na kurs

Chętni pobierają dokumenty (linki powyżej), wypełniają czytelnie (najlepiej komputerowo) i składają u swoich wychowawców. Wychowawcy dokonują weryfikacji zawartych w zgłoszeniu danych (ocena z zachowania i średnia ocen) i przekazują do sekretariatu szkoły. W procesie rekrutacji biorą udział jedynie kompletne zestawy dokumentów, które do sekretariatu szkoły wpłynął do 10.09.2014r !

W przypadku problemów z wypełnieniem dokumentów proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub osobiście.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony