Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIKursy kwalifikacyjneKursy kwalifikacyjne MKZII

Kursy kwalifikacyjne MKZII

kursyDo dnia 15.11.2013r (piątek) trwa nabór kandydatów na 4 kursy kwalifikacyjne organizowane w Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu. Uczestnictwo w kursach jest bezpłatne. Kursy będą realizowane w tym roku kalendarzowym. Chętni mogą zapisywać się na następujące formy kursowe:

1. Kurs barmański w zakresie podstawowym (uczniowie pełnoletni)

2. Montaż video z wykorzystaniem narzędzi Adobe Premiere

3. Uprawnienia elektryczne do 1 kV (uczniowie pełnoletni)

4. Operator maszyn poligraficznych offsetowych

szczegóły - kliknij "czytaj więcej"

Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje m. in. kolejność złożonych kompletów POPRAWNIE wypełnionych dokumentów:

a) PEFS

wykształcenie - gimnazjalne

Rodzaj udzielonego wsparcia - SZKOLENIA/WARSZTATY/KURSY (kursy kwalifikacyjne zawodowe)

Data rozpoczęcia u działu w projekcie - 20/11/2013

Data zakończenia udziału w projekcie - 27/06/2014

Wybierz właściwą branżę - informacja o branży klasy, w której jest uczeń znajduje się TUTAJ

b) deklaracja

c) prośba o przyjęcie na kurs

Chętni pobierają dokumenty (linki powyżej), wypełniają czytelnie (najlepiej komputerowo) i składają u swoich wychowawców. Wychowawcy dokonują weryfikacji zawartych w zgłoszeniu danych (ocena z zachowania i średnia ocen) i przekazują do sekretariatu szkoły. W procesie rekrutacji biorą udział jedynie kompletne zestawy dokumentów, które do sekretariatu szkoły wpłynął do 15.11.2013r !

W przypadku problemów z wypełnieniem dokumentów proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub osobiście.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony