Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIKursy kwalifikacyjneKurs SEP w ramach projektu MKZ

Kurs SEP w ramach projektu MKZ

Kurs SEP

Od 17 kwietnia 2013r. uczniowie ZSE uczestniczą w bezpłatnym kursie „Uprawnienia elektryczne do 1 kV organizowanym w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II. Kurs jest realizowany bardzo intensywnie, (już 29 kwietnia odbędzie się egzamin) ponieważ większość uczestników 30 kwietnia wyjeżdża do Hiszpanii na praktykę miesięczna w ramach projektu Comenius.

Uczniowie klasy technik elektryk mają w tym roku wyjątkowe szczęście, ponieważ oferta dodatkowego wsparcia jest bardzo interesująca. Również kolejnym rocznikom chcemy stworzyć jak najlepsze warunki do zdobywania zawodu elektryka.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty (zse.boleslawiec.pl) i wyboru najatrakcyjniejszego zawodu dla siebie. Bolesławiecki „Elektronik” gwarantuje naprawdę bardzo dobre przygotowanie w zawodzie. Naszą codzienną pracą udowadniamy, że „Razem zmieniamy świat” i nie jest to pusty slogan.

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony