Jesteś tutaj: HomeProjektyERASMUS+Mobilności32 uczniów „Elektronika” na praktykach w Sewilli

32 uczniów „Elektronika” na praktykach w Sewilli

25715W Zespole Szkół Elektronicznych odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Erasmus Plus, akcja 1, dot. kształcenia i szkolenia zawodowego „Nowe technologie wspierające nabywanie kompetencji zgodnych z nowymi trendami i wymogami na rynku pracy”.

W ramach projektu Erasmus Plus na praktyki do Sewilli wyjechało 32 uczniów z takich kierunków jak: technik cyfrowych procesów graficznych, technik teleinformatyk i technik elektryk. – Projekt był realizowany w ramach dwóch mobilności. Pierwsza z nich, realizowana na przełomie marca i kwietnia, dotyczyła projektowania gier komputerowych, zaś druga, realizowana we wrześniu br., była poświęcona odnawialnym źródłom energii – mówią przedstawiciele bolesławieckiego ZSE.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony