Jesteś tutaj: HomeOrganizacja życia szkołyBibliotekaUncategorisedDzień Elektryka - 10.06.2022

Dzień Elektryka - 10.06.2022

110.06.2022 to dzień elektryka i z tej okazji hurtownia elektryczna „Elektros” zorganizowała dni otwarte połączone ze szkoleniami. Nasi uczniowie z klasy 3Eg i 3Ep mieli możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu – nie tylko poznali hurtownię z innej perspektywy, ale też mogli poszerzyć swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach przygotowanych przez różne firmy. Pierwsze szkolenie - zorganizowane było przez firmę „Zamel”- dało uczniom możliwość zapoznania się z nowinkami technologicznymi dotyczącymi ogrzewania podłogowego, ze sterownikami żaluzyjnymi i sposobami wykonywania instalacji. Drugie szkolenie przeprowadzone przez firmę „C&C partners” pozwoliło poszerzyć wiedzę z zakresu produkcji okablowania światłowodowego. Równie ciekawe okazało się spotkanie z przedstawicielami firmy „Schneider”- światowym liderem produkcji osprzętu elektrycznego, sterowników itp. W trakcie tego szkolenia uczniowie poznali nowinki technologiczne i sposoby montażu instalacji w szafach sterowniczych. Na koniec pracownicy firmy F&F podzielili się swoją wiedzą dotyczącą różnego rodzaju przekaźników, sterowników modułów sterujących itp. Oczywiście, między przerwami w szkoleniach uczniowie mogli zapoznać się ze stoiskami innych firm, otrzymać materiały reklamowe oraz zjeść smaczne kiełbaski czy bigos.

Dni otwarte w „Elektrosie” można uznać za bardzo udane – uczniowie nie tylko spędzili czas w miłej atmosferze, ale też poszerzyli swoją wiedzę z dziedzin, które związane są z kierunkiem ich kształcenia w ZSE.

  2 1 

3

5

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 841 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony