Jesteś tutaj: HomeKadra pedagogicznaUncategorisedUroczyste wręczenie świadectw uczniom kończącym Zasadniczą Szkołę Zawodową

Uroczyste wręczenie świadectw uczniom kończącym Zasadniczą Szkołę Zawodową

W piątek 14 czerwca miało miejsce uroczyste wręczenie świadectw uczniom III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Po trzech latach edukacji 17 uczniów otrzymało świadectwa ukończenia szkoły i uzyskało tytuł montera elektronika.

Świadectwa wręczył uczniom wychowawca klasy - pan Paweł Wiśniewski wraz z dyrektorem szkoły - panem Andrzejem Leśniewskim, a w uroczystości brał także udział kierownik szkolnych laboratoriów, pan Marek Rosa. Dziękujemy za niezapomniane trzy lata i życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

 

Wręczenie świad...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony