Jesteś tutaj: HomeUczniowieKształcenie zawodoweEgzaminy zawodowe

Wstępne wyniki teoretycznych egzaminów zawodowych

UWAGA !!!

Centralna Komisja Egzaminacyjna informuje, że 22 stycznia wyniki wstępne egzaminu teoretycznego będą dostępne w portalu zdającego: https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl.

Przypominamy, że zdający, aby móc się zalogować do portalu, musi znać swój login i hasło. Jeżeli zdający nie zna loginu lub hasła, to może zresetować hasło, podając swój PESEL. Nowy link aktywacyjny zostanie przesłany na adres e-mail przypisany do zdającego w systemie SIOEPKZ.

W przypadku nieaktualnego lub błędnego adresu e-mail zdającego w systemie SIOEPKZ lub dostępu do Portalu Zdającego po raz pierwszy - zdający, aby móc zresetować hasło, będzie musiał zwrócić się do dyrektora szkoły o przekazanie kodu aktywacyjnego.

Prosimy zdających, aby spróbowali zalogować się do portalu w tym tygodniu (tj. do dnia 19 stycznia br.) w celu sprawdzenia poprawności logowania do Portalu Zdającego.

 

 

Egzaminy zawodowe

Od 1 czerwca rozpoczynamy w naszej szkole egzaminy zawodowe. Uczniów oraz absolwentów przystępujących do egzaminów proszę o zapoznanie się z wykazami zdających (menu Uczniowie -> Egzaminy zawodowe). Wykazy będą też wywieszone w gablocie obok sekretariatu.

Przypominam, że na egzamin przychodzimy najpóźniej pół godziny przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia, z czarnym długopisem oraz dokumentem tożsamości.

 

Egzamin zawodowy - sesja poprawkowa

Uczniowie oraz absolwenci, którzy chcą przystąpić do poprawy egzaminu zawodowego w sesji zimowej 2023, składają deklarację przystąpienia do egzaminu zawodowego najpóźniej do dnia 15 września.

Druk deklaracji można pobrać stąd.

 

Terminy egzaminów zawodowych w sesji letniej 2020

 

Terminy poprawkowych egzaminów zawodowych

 

Podstawowa instrukcja drukowania

podst instr druk 2016

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 1313 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony