Jesteś tutaj: HomeUncategorisedUdział uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu w integracyjnym pikniku rodzinnym

Udział uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu w integracyjnym pikniku rodzinnym

WhatsApp Image 2024-05-28 at 15.56.541Uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu po raz kolejny pokazali swoje zaangażowanie w działalność społeczną, biorąc udział w organizacji integracyjnego pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez Powiatowy  Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu. Piknik zgromadził liczne rodziny, uczniów oraz mieszkańców miasta.

Wolontariusze z Zespołu Szkół Elektronicznych byli nieocenionym wsparciem w przygotowaniach i realizacji tego wydarzenia. Ich zadania obejmowały pomoc w ustawianiu stoisk, przygotowywanie atrakcji dla dzieci, współorganizowanie gier i zabaw integracyjnych oraz wspieranie osób z niepełnosprawnościami, które uczestniczyły w pikniku. Dzięki ich zaangażowaniu piknik przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze, pełnej radości i uśmiechów.

Współpraca pomiędzy uczniami obu szkół to doskonały przykład integracji oraz budowania więzi społecznych. Uczniowie mieli okazję nauczyć się empatii, współpracy oraz odpowiedzialności. Z kolei dla uczestników pikniku była to szansa na wspólną zabawę i integrację w gronie rodzinnym oraz szkolnym.

Dyrekcja Zespołu Szkół Elektronicznych wyraziła dumę ze swoich uczniów, podkreślając, jak ważne jest angażowanie się młodzieży w życie społeczne i wspieranie lokalnych inicjatyw. Takie działania nie tylko wzmacniają więzi między szkołami, ale również uczą młodych ludzi wartościowych postaw, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

Tekst i zdjęcia: Robert Kochmański

WhatsApp Image 2024-05-28 at 15.56.52  WhatsApp Image 2024-05-28 at 15.56.54 WhatsApp Image 2024-05-28 at 15.56.57 WhatsApp Image 2024-05-28 at 15.56.592 WhatsApp Image 2024-05-28 at 15.56.591

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 1208 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony