Jesteś tutaj: HomeUncategorised"Dziewczyna Influencera"

"Dziewczyna Influencera"

dziewczyna influencera plakat2Uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym, jakim było wyjście do kina na film "Dziewczyna Influencera". Inicjatywa ta jest częścią szerszego programu szkoły, mającego na celu integrację i rozwijanie zainteresowań kinematograficznych wśród młodzieży.
Film "Dziewczyna Influencera", opowiadający historię młodej kobiety, która staje się obiektem zainteresowania popularnego influencera, wywołał wiele emocji wśród uczestników. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć, jak media społecznościowe wpływają na relacje międzyludzkie oraz jak ważna jest autentyczność i prawdziwe wartości w życiu cyfrowym.
Po seansie odbyła się krótka dyskusja, w której uczniowie mogli podzielić się swoimi przemyśleniami na temat filmu oraz jego przesłania. Wielu z nich zwracało uwagę na realistyczne przedstawienie współczesnej młodzieży i wyzwań, z jakimi się mierzy.
Wyjście do kina było nie tylko okazją do obejrzenia interesującego filmu, ale również momentem na rozwijanie krytycznego myślenia i zdolności analitycznych młodych ludzi. Inicjatywy takie jak ta są dowodem na to, że Zespół Szkół Elektronicznych w Bolesławcu stawia na wszechstronny rozwój swoich uczniów, łącząc edukację z kulturą i nowoczesnymi technologiami.

Opracował: Robert Kochmański

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 1272 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony