Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWyniki rekrutacji do programu Erasmus+

Wyniki rekrutacji do programu Erasmus+

fers-poziom-kolor

Nazwa projektu: „Rozwój kompetencji cyfrowych i ekologicznych w kształceniu zawodowym.”

Numer projektu: 2023-1-PL01-KA122-VET-000123586.

 

10/08/2024 - 31/08/2024, Sewilla – praktyka zawodowa (odnawialne źródła energii)

         1. Basiński Wojciech- 26 pkt. 

2. Lech Adrian-23 pkt. 

3. Zatylny Kacper-22 pkt.

4. Komarek Karol -19 pkt.

5. Młynik Michał-18 pkt.

6. Kwiatkowski Damian-16 pkt.

7. Olszowy Maksymilian-16 pkt.

8. Surma Mateusz-16 pkt.

9. Koman Mateusz-14 pkt.

10. Mielnik Dominik-13 pkt.

11. Śliwa Marcel-13 pkt.

12. Winiarski Jakub-12 pkt.

13. Kozioł Franciszek-10 pkt.

14. Dwojak Gracjan-9 pkt.

15. Kołodziejczak Damian-9 pkt.

 

Lista rezerwowa:

       1. Bednarczyk Michał-8 pkt

2. Kurek Gabriel -8 pkt.

3. Zakalyk Nazarii-8 pkt.

 

28/07/2024 - 17/08/2024, Malaga – praktyka zawodowa (aplikacje mobilne)

1. Różnicki Mateusz - 32 pkt.

2. Turecka Emilia - 26 pkt.

3. Dimitrov Bartosz - 25 pkt.

4. Izydorczyk Piotr - 24 pkt.

5. Oszczęda Wiktor - 24 pkt.

6. Piotrowski Igor - 24 pkt.

7. Walczak Oliwier - 24 pkt.

8. Borusiewicz Jakub - 22 pkt.

9. Jaworski Maciej - 21 pkt.

10. Witnik Marcin - 21 pkt.

11.Baran Adrian - 20 pkt.

12. Korniak Karol - 20 pkt.

13. Pędzisz Kornel - 20 pkt.

14. Wawro Jakub - 20 pkt.

15. Błędniak Marcel - 19 pkt.

 

 Lista rezerwowa:

 1. Jaworska Julita - 19 pkt.

 2. Nataniel Papajoanu - 19 pkt.

 3.Cieśla Mikołaj - 18 pkt.

 4. Winiarski Hubert - 18 pkt.

 

Nazwa projektu: „Kształtowanie postaw proekologicznych i kompetencji cyfrowych wśród uczestników projektu.”

Nr projektu: 2023-1-PL01-KA122-SCH-000123579.

 28/09/2024 - 05/10/2024, Sewilla,

 19/10/2024 - 26/10/2024, Sewilla

 1.       Kopania Hubert - 30 pkt.

 2.       Janicki Szymon - 29 pkt.

 3.       Techmańska Natalia - 29 pkt.

 4.       Ivanov Oleksii - 27 pkt.

 5.       Matysik Maja - 26 pkt.

 6.       Dykas Wiktor - 25 pkt.

 7.       Rojek Wiktoria - 25 pkt.

 8.       Błąd Stanisław - 23 pkt.

 9.       Myjkowski Mariusz - 23 pkt.

 10.     Andrzejczak Jakub - 22 pkt.

 11.     Solawa Wojciech - 22 pkt.

 12.     Liebert Dominika - 21 pkt.

 13.     Piaseczna Julia - 21 pkt.

 14.     Wołos Sebastian - 20 pkt.

 15.     Liebert Karolina - 19 pkt.

 16.     Mastronza Marcello - 19 pkt.

 17.    Rak Łukasz - 19 pkt.

 18.    Szajwaj Bruno - 19 pkt.

 19.    Jaworska Julita - 19 pkt.

 20.    Nataniel Papajoanu- 19 pkt.

 

Lista rezerwowa:

 1.       Skliarenko Kateryna - 18 pkt.

 2.       Kopyto Maciej - 18 pkt.

 3.       Kuczyński Jakub - 18 pkt.

 4.       Karasiewicz Jonasz -18 pkt.

 5.       Mandżak Wiktor - 18 pkt.

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony