Jesteś tutaj: HomeUncategorisedUczniowie ZSE docenionymi historykami

Uczniowie ZSE docenionymi historykami

Dnia 14 kwietnia 2023 r. nasza szkoła miała przyjemność gościć uczestników etapu powiatowego III Bolesławieckiego Konkursu Historycznego "Od starożytności do współczesności", w którym również wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu, wśród których znaleźli się uczniowie ZSE w Bolesławcu:Szymon Sierpień z klasy 1F zajął II miejsce wśród uczniów klas I, natomiast Szymon Pryka z klasy 2E uplasował się na miejscu III, reprezentując uczniów klas II.

Dziękujemy wszystkim za udział w zmaganiach i zachęcamy do uczestnictwa w konkursach w przyszłym roku szkolnym.
Nauczycielki historii

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 676 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony