Jesteś tutaj: HomeUncategorisedUczniowie ZSE zmierzyli się z konkursem "English High Flier"

Uczniowie ZSE zmierzyli się z konkursem "English High Flier"

pobraneZ wielką radością informujemy o sukcesie naszych pierwszoklasistów w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego "English High Flier". Uczennica klasy 1P Natalia Techmańska zdobyła III miejsce w województwie (29 w kraju) z wynikiem 87,5% punktów możliwych do uzyskania.

Dyplom uznania za bardzo dobry wynik otrzymało aż 12 uczniów naszej szkoły: Wiktor Dykas (1P), Jan Sowa (1TH), Bruno Szajwaj (1P), Szymon Janicki (1P), Szymon Sierpień (1F), Krystian Rój (1P), Hubert Kopania (1P), Szymon Mordosiewicz (1H), Natan Gródecki (1P), Julia Fras (1T), Sofiia Lelechenko (1H), Marcello Mastronza (1T).

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony