Jesteś tutaj: HomeUncategorisedNapisali o nas...

Napisali o nas...

DSC08623W „Roczniku Bolesławieckim 2021” ukazał się wywiad, jaki p. Kamilla Dudek przeprowadziła ze Sławomirem Męczyńskim, naszym absolwentem (ukończył szkołę w 2022 r.). W rozmowie pt. „Jak zostać liderem?” Sławek opowiedział o swoim 9-miesięcznym pobycie w Stanach Zjednoczonych w ramach programu FLEX (Future Leaders Exchange Program - Wymiana Liderów Przyszłości), o nauce w tamtejszej szkole i rozwoju, jaki umożliwił mu ten program. Sławek chciałby zachęcić innych naszych uczniów do aplikowania do programu FLEX. Podkreśla, że można się z nim kontaktować, a on pomoże chętnym. Niech droga Sławka będzie dla Was inspiracją.

Oprac. Kamilla Dudek  

DSC08618 DSC08619 DSC08620 DSC08621 DSC08622 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony