Jesteś tutaj: HomeUncategorised„Nie taki diabeł straszny , jak go malują”

„Nie taki diabeł straszny , jak go malują”

     Sesja egzaminacyjna rozpoczyna się w naszej szkole od 9 stycznia 2023roku. Nie każdy abiturient może spać spokojnie, ponieważ pojawia się „lęk egzaminacyjny”. Może on wpływać na waszą kondycję psychofizyczną i utrudniać funkcjonowanie w czasie tak ważnego egzaminu. Obniżenie nastroju wywołane jest najczęściej obawą przed niepowodzeniem. Nie musi tak być, gdyż wystarczy odrobina pewności siebie, odebranie tej sytuacji jako dodatkowej mobilizacji i sukces gwarantowany.
     Warsztaty przygotowujące do kwalifikacji zaplanowane z egzaminatorami jako trenerami mają wpłynąć na wasze samopoczucie i dodać pewności siebie. Jeżeli przeżywacie stres egzaminacyjny i doświadczacie silnych reakcji somatycznych, czyli takich, o których przypomina wasze ciało, możecie liczyć na wsparcie nauczycieli przedmiotów zawodowych, pani psycholog i pani pedagog oraz kadry zarządzającej szkołą.
     Odrzucamy wszystkie negatywne myśli, wy staracie się skupić najlepiej , jak potraficie na wykonaniu zadań. Jeśli pojawiają się negatywne emocje, starajcie się zrozumieć, co wywołuje lęk i kieruje nieracjonalnymi obawami. Wtedy należy zmienić nastawienie na pozytywne, zadbać o higienę snu i zapewnić sobie czas na odpoczynek(relaks).
Życzymy Wam powodzenia i życzliwej atmosfery na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie i egzaminie zawodowym.

Grono Pedagogiczne ZSE w Bolesławcu

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony