Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDolnośląski Program Stypendialny

Dolnośląski Program Stypendialny

logo ds weblogo fe pr weblogo ue web simplemain logo

Gratulujemy 21 uczniom naszej Szkoły, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendium finansowe w ramach programu: Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy – konkursy horyzontalne. Lepsze dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy, ułatwianie przechodzenia z etapu kształcenia do etapu zatrudnienia oraz wzmacnianie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego i ich jakości, w tym poprzez mechanizmy prognozowania umiejętności, dostosowania programów nauczania oraz tworzenia i rozwoju systemów uczenia się poprzez praktyczną naukę zawodu realizowaną w ścisłej współpracy z pracodawcami - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, IZ RPDS. Warto podkreślić, że na 30 stypendystów zakwalifikowanych z powiatu bolesławieckiego aż 20 jest z ZSE w Bolesławcu.


Każdy ze stypendystów otrzyma po 4,5 tys. zł, które będzie mógł przeznaczyć na rozwój swoich zainteresowań. Stypendium jest uhonorowaniem uczniów, którzy uzyskali średnią ocen z 3 wybranych przedmiotów z grupy przedmiotów zawodowych obliczoną na podstawie świadectwa ukończenia klasy lub szkoły w roku szkolnym 2021-2022 na poziomie nie niższym niż 4,66 obliczoną z dokładnością do trzech miejsc po przecinku bez zaokrągleń w przypadku technikum; opracowali pod nadzorem Opiekuna dydaktycznego Plan Rozwoju Ucznia związany z rozwojem zawodowych uzdolnień i zainteresowań ucznia; nie pobierają innego stypendium na cele edukacyjne finansowanego lub współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 


Lista stypendystów programu stypendialnego :

1. Maciej Zmitrukiewicz z klasy 4Tg

2. Patryk Stoncel z klasy 4 Tg

3. Bartosz Dmitrow z klasy 2P

4. Piotr Pokładek z klasy 4 Tg

5. Julia Zeszutek z klasy 4Hg

6. Damian Firszt z klasy 4 Hg

7. Dawid Mrozik  z klasy 2P

8. Antoni Erens z klasy 2P

9. Wiktor Oszczęda z klasy 3T

10. Adam Gwiazdoń z klasy 2P

11. Katarzyna Pudło z klasy 4Hp

12. Marcel Żak z klasy 2P

13. Paula Nowak z klasy 4Hp

14. Maja Boguszewska z klasy 4Hp

15. Adrian Lech z klasy 3E

16. Mateusz Ojewski z klasy 3E

17. Szymon Chlastawa z klasy 4Hg

18. Julia Oleksy z klasy 4Hp

19. Arkadiusz Olszewski z klasy 4Hp

20. Karol Korniak z klasy 2T

21. Paweł Surus z klasy 2P

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony