Jesteś tutaj: HomeUncategorisedAnia w etapie powiatowym

Ania w etapie powiatowym

12-8694Z radością informujemy, że uczennica klasy 3PG Anna Kurtz zakwalifikowała się do etapu powiatowego w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas 2-4 szkół ponadpodstawowych zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. W konkursie należało wykazać się nie tylko znajomością struktur gramatyczno-leksykalnych, lecz przede wszystkim szeroką wiedzą o krajach anglojęzycznych. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w 6 lutego 2023 roku.

Inf. Joanna Żmuda

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 1173 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony