Jesteś tutaj: HomeUncategorisedReprezentacja ZSE obroniła tytuł Mistrza Powiatu w Koszykówce 3x3

Reprezentacja ZSE obroniła tytuł Mistrza Powiatu w Koszykówce 3x3

714ad717-95ac-41e0-9208-522e72b9ae59W dniu 24 października zakończyły się rozgrywki koszykówki 3x3 w ramach Mistrzostw Powiatu Bolesławieckiego Licealiady, w których wystartowało po 5 drużyn w kategorii żeńskiej i męskiej. W kategorii chłopców zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły w składzie : Eryk Oleński, Emil Kryjak, Seweryn Kołodziejczak, Stanisław Zarembecki oraz Kuba Radziński.

Rywalizacja odbywała się dwuetapo. W pierwszej turze rozegraliśmy dwa mecze i tydzień później dwa kolejne. I tak kolejno pierwszy mecz przeciwko reprezentacji ZSOiZ zakończył się wynikiem 13:4, w drugim meczu przeciwko I LO, gdzie najwięcej punktów zdobył Emil Kryjak spotkanie zakończyło się wynikiem 17:7.

Drugi etap rozpoczął mecz przeciwko bolesławieckiemu „mechanikowi”, którego nasi niemalże przysłowiowo roznieśli i przez długi czas prowadzili do zera, ostatecznie rezultat meczu to 17:1. Tutaj koncertowo zagrali wszyscy w obronie, a celnymi rzutami za 2 punkty mogli się poszczycić: Eryk Oleński oraz Seweryn Kołodziejczak, nie mały udział w punktacji ogólnej zaliczył nasz nowy uczeń z klasy 1 T: Staś Zarambecki, który wraz z Emilem trenuje w drużynie Turów Zgorzelec.

Mecz finałowy z reprezentacją II LO okazał się dla nas najbardziej stresogenny, ponieważ tutaj graliśmy punkt za punkt i to nasi chłopcy wyszli z tego boju zwycięsko, wygrywając 6:5. Gratulacje dla Was!

Opiekun drużyny: Edyta Kwiecińska

 

3ec642b0-8759-45a3-bbe7-93cbf3eef691

ecb4b8a4-466f-479a-8497-872bf16f2706

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony