Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Plakat promujący czytanie”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Plakat promujący czytanie”

plakatyKomisja w składzie: pani Renata Rosa, Dyrektor Andrzej Leśniewski oraz Wicedyrektor Marek Rosa przyznała wyróżnienia  pracom przygotowanym przez: Maję Boguszewską z kl. 3Hp, Paulę Nowak z kl. 3Hp oraz Szymona Prykę z kl. 1E. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.   Plakaty można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w gablocie biblioteki na I piętrze.
Oprac. Renata Rosa

plakat 1plakat 2plakat 3
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony