Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDzień Otwarty w ZSE

Dzień Otwarty w ZSE

28 kwietnia to dzień, w którym uczniowie klas ósmych (i nie tylko) mieli okazję odwiedzić mury naszej szkoły w ramach Dnia Otwartego. Inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem grup zorganizowanych, które przybyły do nas z kilkunastu szkół podstawowych, nie zabrakło również dość licznej grupy indywidualnych uczestników. 

Na odwiedzających czekały zajęcia i warsztaty przygotowane przez nauczycieli poszczególnych zawodów (przy aktywnej i nieocenionej pomocy uczniów). Przyszli kandydaci do naszej szkoły mogli wykonać samodzielnie przypinkę, złożyć komputer, zagrać na "organach elektryka", zobaczyć, jak działa łuk elektryczny, poznać zasady programowania sterowników PLC, zmontować układ elektryczny i instalację domofonową, spróbować swoich sił w radiowęźle szkolnym i i poznać wiele innych ciekawych rzeczy... Nie zabrakło oczywiście wycieczki po szkolnych pracowniach oraz przedstawienia oferty naszej szkoły.

16 maja rusza rekrutacja do szkół średnich. Życzymy naszym Gościom (i nie tylko im) dostania się do wymarzonej szkoły :-)

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii. Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu na naszym kanale Youtube.

Do zobaczenia na korytarzach ZSE :-)

 

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony