Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIZawody w branżachUncategorisedBitwę językową wygrali gimnazjaliści

Bitwę językową wygrali gimnazjaliści

DSC03105Jak co roku odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego. Tym razem przybrał on formę pojedynku pn. Bitwa językowa. 17 kwietnia 2013 r. naprzeciw siebie zasiadły dwie 8-osobowe drużyny i przystąpiły do rywalizacji. ZSE reprezentowała klasa 1e. Przeciwnicy przybyli z Gimnazjum Samorządowego nr 3 w Bolesławcu.

Organizatorki, nauczycielki języka niemieckiego Kamilla Dudek i Izabela Zdunek-Głowacka, przygotowały gry i zabawy językowe oraz prezentację multimedialną. Podczas konkursu uczestnicy m.in. tworzyli kolaże, poszukiwali słów w magicznych kwadratach, budowali wyrazy, pracowali z mapą i ilustracją. Wszyscy wykazali się bardzo dobrą znajomością realiów kulturowo-językowych krajów niemieckojęzycznych. Minimalnie lepsi okazali się uczniowie gimnazjum i oczywiście gratulujemy im zwycięstwa. Nie zapominamy o naszych reprezentantach, którym gratulujemy wiedzy i ducha rywalizacji.

Kamilla Dudek

DSC03105

DSC03106

DSC03107

DSC03109

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony