Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIKursy kwalifikacyjneWyniki rekrutacji na kursy kwalifikacyjne

Wyniki rekrutacji na kursy kwalifikacyjne

KURSY10 września 2014r. zakończona została rekrutacja na bezpłatne kursy kwalifikacyjne w ramach projektu MKZII. Publikuję listy osób zakwalifikowanych. Jeśli osoba zakwalifikowana z jakiś względów rezygnuje z uczestnictwa w kursie - prosze niezwłocznie mnie o tym poinformować ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub osobiście), wówczas na listę podstawową "wchodzą" osoby z listy rezerwowej w kolejności w jakiej się tam znajdują. Ze względu na to iż kursy będą trwały w tym samym czasie, uczniowie składający większą ilość podań zostali zakwalifikowani tylko na 1 kurs.

Proszę dokładnie śledzic stronę szkolną ponieważ w najbliższym czasie pojawią sie na niej  harmonogramy poszczególnych kursów.

Zajęcia będą rozpoczynały się popołudniami (po godz. 15.00) i mogą trwać nawet do 19-20. Mogą również zostać zaplanowane w soboty. Jeśli ktoś z zakwalifikowanych osób wie, że będzie mu trudno w tak zorganizowanych zajęciuach uczestniczyć - proszę o jak najszybszą informację o rezygnacji aby nie blokować miejsc osobom chętnym !!!!

Listy uczestników - kliknij "Czytaj więcej"

1. Kierowca wózka jezdniowego  z napędem silnikowym z uprawnieniami na bezpieczną wymianę butli gazowej (uczniowie pełnoletni)

lista podstawowa

1 Bezkorowajny Łukasz 4T
2 Błąd Patryk 4T
3 Cebrowski Piotr 4H
4 Dedek Daniel 4T
5 Gawenda Arkadiusz 3E
6 Grzesik Marcin 4T
7 Kozioł Michał 4E
8 Krawczewski Michał 4E
9 Malak Bartosz 4H
10 Nizioł Daniel 3G
11 Sęk Jakub 3E
12 Struś Mateusz 4H
13 Szpila Patryk 4E
14 Wrzeszcz Krzysztof 3T
15 Zając Adrian 4E

lista rezerwowa

1 Zwolski Filip 3H
2 Duma Damian 3T
3 Czerepak Bartłomiej 4T
4 Śmietanka Piotr 3E
5 Faryniarz Marek 4T
6 Klinowski Patryk 3T
7 Gorczyca Kamil 3E
8 Pakuła Klaudia 4H
9 Horbanowicz Jacek 4E
10 Stadnik Piotr 4H
11 Skrobiś Mateusz 3E
12 Bonk Damian 3H
13 Janusz Anna 3H
14 Skiersinis Bartosz 4F
15 Romańczuk Tomasz 3T
16 Gajewski Mateusz 3H
17 Nurkowski Patryk 4H
18 Witaszczyk Mateusz 4H
19 Kuryło Patryk 3H
20 Rutyna Dawid 3T
21 Wilk Paula 4H
22 Paszkiewicz Jakub 4H
23 Różnicki Tomasz 3E
24 Pikuła Damian 4T
25 Kowcz Bartosz 4T
26 Połczyński Mateusz 4H
27 Wilk Paweł 4T
28 Urbanik Marcin 4E
29 Kałużyński Dastin 4T

2. Operator maszyn poligraficznych fleksograficznych

 

lista podstawowa

 

1 Prosół Agata 3H
2 Greszta Klaudia 1H
3 Janiec Natalia 2H
4 Kostrakiewicz Łukasz 1H
5 Marcinów Patrycja 3H
6 Matuszewska Monika 1H
7 Mrugała Kamila 1H
8 Nebesny Łukasz 1H
9 Ozga Dominika 1H
10 Pieczarka Damian 3H
11 Sipowicz Kamila 3H
12 Szelągowska Marta 1H
13 Turek Wioleta 2H
14 Wilk Paula 4H
15 Wiśniewska Klaudia 2H

 

lista rezerwowa

 

1 Jońca Kacper 2H
2 Bonk Damian 3H
3 Będzińska Ewa 1H
4 Herbut Kacper 1H
5 Kowal Martyna 1H
6 Michalczuk Kacper 1H
7 Nowak Łukasz 1H
8 Skiba Jacek 1H
9 Tarnowski Adrian 1H
10 Cebrowski Piotr 4H
11 Wilk Paweł 4T

 

3. Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG (uczniowie pełnoletni)

Organizator kursu ze względu na bezpieczeństwo i warunki BHP, podjął decyzję o dopuszczeniu do tego kursu tylko osoby pełnoletnie.

lista podstawowa

 

1 Dziedziczak Wojciech Jakub 4F
2 Faryniarz Marek 4T
3 Horbanowicz Jacek 4E
4 Kałużyński Dastin 4T
5 Kowcz Bartosz 4T
6 Krawiec Cyprian 2E
7 Nurkowski Patryk 4H
8 Paszkiewicz Jakub 4H
9 Pikuła Damian 4T
10 Połczyński Mateusz 4H
11 Redke Patryk 4T
12 Różnicki Tomasz 3E
13 Rutyna Dawid 3T
14 Urbanik Marcin 4E
15 Wilk Paweł 4T

 

lista rezerwowa

 

1 Janusz Anna 3H
2 Kuryło Patryk 3H
3 Gajewski Mateusz 3H
4 Skiersinis Bartosz 4F
5 Bezkorowajny Łukasz 4T
6 Dedek Daniel 4T
7 Sęk Jakub 3E
8 Gawęda Arkadiusz 3E
9 Kozioł Michał 4E
10 Struś Mateusz 4H
11 Grzesik Marcin 4T
12 Szpila Patryk 4E
13 Nizioł Daniel 3G

 

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 288 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony