Już w tym tygodniu rozpoczynają się kursy kwalifikacyjne w ramach projektu MKZII. Publikujemy listy osób zakwalifikowanych oraz (tam gdzie już zostały zaplanowane) harmonogramy zajęć. Dla pozostałych kursów harmonogramy będą aktualizowane w tym artykule na bieżąco.
Na pierwszych zajęciach wymagana jest bezwzględna obecność zakwalifikowanych uczniów (także tych z listy rezerwowej). W przypadku nieobecności uczniów z listy podstawowej na kurs zapisane będą osoby z listy rezerwowej, obecne na pierwszym spotkaniu.
Proszę dokładnie śledzic zmiany w tym artykule ponieważ harmonogramy mogą jeszcze ulec zmianie.
Listy uczestników - kliknij "Czytaj więcej"
1. Kurs SEP do 1kV
a) lista podstawowa
1 | Andrzejczyk | Daniel | 3F |
2 | Czarnota | Andrzej | 3E |
3 | Fila | Wojciech | 3G |
4 | Jodłowski | Krystian | 3G |
5 | Jasiński | Marcin | 3F |
6 | Krawczewski | Michał | 3E |
7 | Kurek | Tomasz | 4E |
8 | Młynik | Krzysztof | 3G |
9 | Nizioł | Daniel | 2G |
10 | Omiatacz | Łukasz | 3G |
11 | Przystarz | Krystian | 3F |
12 | Rudzik | Sławomir | 3G |
13 | Rychlicki | Kamil | 2G |
14 | Szpila | Patryk | 3E |
15 | Zając | Adrian | 3E |
b) lista rezerwowa
1 | Prokopczak | Krzysztof | 3F |
2 | Wakulski | Mariusz | 3E |
3 | Marecki | Dawid | 3F |
4 | Dziedziczak | Wojciech | 3F |
5 | Polak | Krystian | 3F |
6 | Łukawski | Jan | 3F |
7 | Różnicki | Kordian | 3G |
8 | Cebrowski | Piotr | 3H |
9 | Struś | Mateusz | 3H |
10 | Wilk | Paweł | 3T |
c) harmonogram
nr kolejny zajęć | Data | godzina rozpoczęcia | godzina zakończenia | liczba godzin | miejsce zajęć | |
1 | 28.11.2013 | czwartek | 15:00 | 20:00 | ZSE, sala 18 | |
2 | 29.11.2013 | piątek | 15:00 | 20:00 | 5 | ZSE, sala 18 |
3 | 30.11.2013 | sobota | 09:00 | 14:00 | 5 | ZDZ, Bolesławiec |
4 | 01.12.2013 | niedziela | 09:00 | 14:00 | 5 | ZDZ, Bolesławiec |
5 | 02.12.2013 | poniedziałek | 15:00 | 20:00 | 5 | ZSE, sala 18 |
6 | 06.12.2013 | piątek | 14:00 | 20:00 | 6 | ZSE, sala 18 |
7 | 08.12.2013 | niedziela | 08:00 | 14:00 | 4 | ZDZ, Bolesławiec (egzamin) |
razem | 30 |
2. Kurs barmański
a) lista podstawowa
1 | Cebrowski | Piotr | 3H |
2 | Bezkorowojny | Łukasz | 3T |
3 | Struś | Mateusz | 3H |
4 | Kozioł | Michał | 3E |
5 | Pikuła | Damian | 3T |
6 | Dedek | Daniel | 3T |
7 | Scholz | Justyna | 3E |
8 | Nowicki | Piotr | 4F |
9 | Wojnowicz | Mariusz | 4F |
10 | Wilk | Paweł | 3T |
11 | Rosa | Martyna | 3H |
12 | Romańczuk | Tomasz | 3T |
13 | Wojnowicz | Andrzej | 4E |
14 | Faryniarz | Marek | 3T |
15 | Prokopczak | Krzysztof | 3F |
b) lista rezerwowa
1 | Miłosek | Jakub | 3H |
2 | Dziedziczak | Wojciech | 3F |
3 | Szymański | Marcin | 3F |
4 | Różnicki | Kordian | 3G |
5 | Polak | Krystian | 3F |
6 | Łukawski | Jan | 3F |
7 | Jasiński | Marcin | 3F |
8 | Przystarz | Krystian | 3F |
9 | Krawczewski | Michał | 3E |
10 | Malak | Bartosz m | 3H |
11 | Andrzejczyk | Daniel | 3F |
12 | Nizioł | Daniel | 2G |
13 | Buszta | Emil | 2T |
c) harmonogram
nr kolejny zajęć | Data | godzina rozpoczęcia | godzina zakończenia | liczba godzin | miejsce zajęć | |
1 | 30.11.2013 | sobota | 09:00 | 15:45 | 9 | ZSE, sala 17 |
2 | 02.12.2013 | poniedziałek | 14:00 | 19:15 | 7 | ZSE, sala 1 (świetlica) |
3 | 03.12.2013 | wtorek | 14:00 | 19:15 | 7 | ZSE, sala 1 (świetlica) |
4 | 04.12.2013 | środa | 14:00 | 19:15 | 7 | ZSE, sala 1 (świetlica) |
5 | ||||||
razem | 30 |
3. Kurs montażu video - Adobe Premiere
a) lista podstawowa
1 | Buryło | Kamil | 2E |
2 | Feret | Lidia | 1H |
3 | Frydrych | Agnieszka | 1H |
4 | Janusz | Anna | 2H |
5 | Jaskot | Angelika | 2H |
6 | Klimek | Przemysław | 1T |
7 | Kogut | Maciej | 1H |
8 | Krzysztofińska | Justyna | 1H |
9 | Łukasiewicz | Andrzej | 2H |
10 |
Szyda |
Patrycja |
1H |
11 | Plis | Gabor | 2H |
12 | Rutka | Aleksandra | 1H |
13 | Świca | Alicja | 1T |
14 | Turek | Wioleta | 1H |
15 | Wojdyło | Sylwia | 1H |
b) lista rezerwowa
1 | Szyda | Patrycja | 1H (lista podstawowa) |
2 | Bonk | Damian | 2H |
3 | Sipowicz | Kamila | 2H |
4 | Wilk | Paweł | 3T |
5 | Szymański | Marcin | 3F |
zrezygnował:
Mateusz Skrobiś 2E
c) harmonogram
nr kolejny zajęć | Data | godzina rozpoczęcia | godzina zakończenia | liczba godzin | miejsce zajęć | |
1 | 4.12.2013 | środa | 14.30 | 19:00 | 6 | ZSE, sala 1 (świetlica) |
2 | 6.12.2013 | piątek | 14.30 | 19:00 | 6 | ZSE, sala 1 (świetlica) |
3 | 7.12.2013 | sobota | 09:00 | 15:00 | 8 | ZSE, sala 1 (świetlica) |
4 | ||||||
5 | ||||||
razem | 20 |
4. Kurs operatora maszyn poligraficznych
a) lista podstawowa
1 | Bonk | Damian | 2H |
2 | Boroch | Paulina | 1H |
3 | Cebrowski | Piotr | 3H |
4 | Frydrych | Agnieszka | 1H |
5 | Janiec | Natalia | 1H |
6 | Krzysztofińska | Justyna | 1H |
7 | Łukasiewicz | Andrzej | 2H |
8 | Malak | Bartosz | 3H |
9 | Marcinów | Patrycja | 2H |
10 | Merunowicz | Kamil | 1H |
11 | Pieczarka | Damian | 2H |
12 | Prosół | Agata | 2H |
13 | Sipowicz | Kamila | 2H |
14 | Sondaj | Paweł | 2H |
15 | Szyda | Patrycja | 1H |
16 | Turek | Wioleta | 1H |
b) lista rezerwowa
1 | Kogut | Maciej | 1H |
2 | Bezkorowojny | Łukasz | 3T |
3 | Wilk | Paweł | 3T |
c) harmonogram
nr kolejny zajęć | Data | godzina rozpoczęcia | godzina zakończenia | liczba godzin | miejsce zajęć | |
1 | 13.12.2014 | piątek | 14:00 | 18:15 | ZSE, sala 1 (świetlica) | |
2 | 14.12.2014 | sobota | 09:00 | 15:00 | ZSE, sala 1 (świetlica) | |
3 | ||||||
4 | ||||||
5 | ||||||
razem | 0 |