Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIKursy kwalifikacyjneKursy kwalifikacyjne - listy uczestników i harmonogramy zajęć

Kursy kwalifikacyjne - listy uczestników i harmonogramy zajęć

KURSYJuż w tym tygodniu rozpoczynają się kursy kwalifikacyjne w ramach projektu MKZII. Publikujemy listy osób zakwalifikowanych oraz (tam gdzie już zostały zaplanowane) harmonogramy zajęć. Dla pozostałych kursów harmonogramy będą aktualizowane w tym artykule na bieżąco.

Na pierwszych zajęciach wymagana jest bezwzględna obecność zakwalifikowanych uczniów (także tych z listy rezerwowej). W przypadku nieobecności uczniów z listy podstawowej  na kurs zapisane będą osoby z listy rezerwowej, obecne na pierwszym spotkaniu.

Proszę dokładnie śledzic zmiany w tym artykule ponieważ harmonogramy mogą jeszcze ulec zmianie.

Listy uczestników - kliknij "Czytaj więcej"

1. Kurs SEP do 1kV

a) lista podstawowa

1 Andrzejczyk Daniel 3F
2 Czarnota Andrzej 3E
3 Fila Wojciech 3G
4 Jodłowski Krystian 3G
5 Jasiński Marcin 3F
6 Krawczewski Michał 3E
7 Kurek Tomasz 4E
8 Młynik Krzysztof 3G
9 Nizioł Daniel 2G
10 Omiatacz Łukasz 3G
11 Przystarz Krystian 3F
12 Rudzik Sławomir 3G
13 Rychlicki Kamil 2G
14 Szpila Patryk 3E
15 Zając Adrian 3E

b) lista rezerwowa

1 Prokopczak Krzysztof 3F
2 Wakulski Mariusz 3E
3 Marecki Dawid 3F
4 Dziedziczak Wojciech 3F
5 Polak Krystian 3F
6 Łukawski Jan 3F
7 Różnicki Kordian 3G
8 Cebrowski Piotr 3H
9 Struś Mateusz 3H
10 Wilk Paweł 3T

c) harmonogram

nr kolejny zajęć Data   godzina rozpoczęcia godzina zakończenia liczba godzin miejsce zajęć
1 28.11.2013 czwartek 15:00 20:00   ZSE, sala 18
2 29.11.2013 piątek 15:00 20:00 5 ZSE, sala 18
3 30.11.2013 sobota 09:00 14:00 5 ZDZ, Bolesławiec
4 01.12.2013 niedziela 09:00 14:00 5 ZDZ, Bolesławiec
5 02.12.2013 poniedziałek 15:00 20:00 5 ZSE, sala 18
6 06.12.2013 piątek 14:00 20:00 6 ZSE, sala 18
7 08.12.2013 niedziela 08:00 14:00 4 ZDZ, Bolesławiec (egzamin)
        razem 30  

 

 

2. Kurs barmański

a) lista podstawowa

 

1 Cebrowski Piotr 3H
2 Bezkorowojny Łukasz 3T
3 Struś Mateusz 3H
4 Kozioł Michał 3E
5 Pikuła Damian 3T
6 Dedek Daniel 3T
7 Scholz Justyna 3E
8 Nowicki Piotr 4F
9 Wojnowicz Mariusz 4F
10 Wilk Paweł 3T
11 Rosa Martyna 3H
12 Romańczuk Tomasz 3T
13 Wojnowicz Andrzej 4E
14 Faryniarz Marek 3T
15 Prokopczak Krzysztof 3F

b) lista rezerwowa

 

1 Miłosek Jakub 3H
2 Dziedziczak Wojciech 3F
3 Szymański Marcin 3F
4 Różnicki Kordian 3G
5 Polak Krystian 3F
6 Łukawski Jan 3F
7 Jasiński Marcin 3F
8 Przystarz Krystian 3F
9 Krawczewski Michał 3E
10 Malak Bartosz   m 3H
11 Andrzejczyk Daniel 3F
12 Nizioł Daniel 2G
13 Buszta Emil 2T

c) harmonogram

 

nr kolejny zajęć Data   godzina rozpoczęcia godzina zakończenia liczba godzin miejsce zajęć
1 30.11.2013 sobota 09:00 15:45 9 ZSE, sala 17
2 02.12.2013 poniedziałek 14:00 19:15 7 ZSE, sala 1 (świetlica)
3 03.12.2013 wtorek 14:00 19:15 7 ZSE, sala 1 (świetlica)
4 04.12.2013 środa 14:00 19:15 7 ZSE, sala 1 (świetlica)
5            
        razem 30  

3. Kurs montażu video - Adobe Premiere

a) lista podstawowa

 

1 Buryło Kamil 2E
2 Feret Lidia 1H
3 Frydrych Agnieszka 1H
4 Janusz Anna 2H
5 Jaskot Angelika 2H
6 Klimek Przemysław 1T
7 Kogut Maciej 1H
8 Krzysztofińska Justyna 1H
9 Łukasiewicz Andrzej 2H
10

Szyda

Patrycja

1H

11 Plis Gabor 2H
12 Rutka Aleksandra 1H
13 Świca Alicja 1T
14 Turek Wioleta 1H
15 Wojdyło Sylwia 1H

b) lista rezerwowa

 

1 Szyda Patrycja 1H (lista podstawowa)
2 Bonk Damian 2H
3 Sipowicz Kamila 2H
4 Wilk Paweł 3T
5 Szymański Marcin 3F

zrezygnował:

Mateusz Skrobiś 2E

 

c) harmonogram

 

nr kolejny zajęć Data   godzina rozpoczęcia godzina zakończenia liczba godzin miejsce zajęć
1 4.12.2013 środa 14.30 19:00 6 ZSE, sala 1 (świetlica)
2 6.12.2013 piątek 14.30 19:00 6 ZSE, sala 1 (świetlica)
3 7.12.2013 sobota 09:00 15:00 8 ZSE, sala 1 (świetlica)
4            
5            
        razem 20  

4. Kurs operatora maszyn poligraficznych

a) lista podstawowa

 

1 Bonk Damian 2H
2 Boroch Paulina 1H
3 Cebrowski Piotr 3H
4 Frydrych Agnieszka 1H
5 Janiec Natalia 1H
6 Krzysztofińska Justyna 1H
7 Łukasiewicz Andrzej 2H
8 Malak Bartosz   3H
9 Marcinów Patrycja 2H
10 Merunowicz Kamil 1H
11 Pieczarka Damian 2H
12 Prosół Agata 2H
13 Sipowicz Kamila 2H
14 Sondaj Paweł 2H
15 Szyda Patrycja 1H
16 Turek Wioleta 1H

b) lista rezerwowa

 

1 Kogut Maciej 1H
2 Bezkorowojny Łukasz 3T
3 Wilk Paweł 3T

c) harmonogram

 

nr kolejny zajęć Data   godzina rozpoczęcia godzina zakończenia liczba godzin miejsce zajęć
1 13.12.2014 piątek 14:00  18:15   ZSE, sala 1 (świetlica)
2 14.12.2014 sobota 09:00  15:00   ZSE, sala 1 (świetlica)
3            
4            
5            
        razem 0  
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 257 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony