Jesteś tutaj: HomeProjektyProjekt MKZ IIZajęcia dodatkoweBezpłatne zajęcia w ramach projektu MKZ II

Bezpłatne zajęcia w ramach projektu MKZ II

Wszystkich uczniów zachęcamy do zapoznania się z ofertą dodatkowych (bezpłatnych) zajęć pozalekcyjnych oferowanych w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II" w roku szkolnym 2012/2013

Oferta dostępna jest na platformie Fronter:

Informacje dla uczniów-> Dokumenty szkoły ->MKZII_2012_2013 -> zajęcia w technikum i ZSZ

Już teraz można deklarować chęć udziału w poszczególnych zajęciach kontaktując się z wymienionymi w dokumentach nauczycielami lub wychowawcami, którzy szczególnie w przypadku uczniów klas pierwszych w takim kontakcie pomogą. W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt bezpośredni lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony