Jesteś tutaj: HomeProjektyzse_bzwbk_ensilaZ Elektronikiem na bank znajdziesz pracę

Z Elektronikiem na bank znajdziesz pracę

a

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie „Z Elektronikiem na bank znajdziesz pracę”
22 maja 2013 odbyło się spotkanie społeczności ZSE z przedstawicielką Europe Direct ,Mobilnego Punktu Konsultacyjnego we Wrocławiu–panią Roxaną Tomaszewską przygotowjące do konkursu polegającego na przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w ramach projektu ,,Z Elektronkiem na bank znajdziesz pracę”, realizowanego wspólnie z 1 Oddziałem Banku Zachodniego WBK oraz bolesławiecką firmą Ensila.

Projekt ma na celu przybliżenie uczniom ZSE zagadnień związanych z profesjonalnym przygotowaniem się do wejścia na rynek pracy. Młodzież naszej szkoły uczestniczy w projekcie Modernizacji Kształcenia Zawodowego, w ramach którego ma szansę na zwiększenie swojej mobilności i atrakcyjności dla pracodawców między innymi dzięki udziałowi w stażach, praktykach krajowych i zagranicznych,kursach zawodowych, uczestnicząc w projektach i wycieczkach zawododoznawczych, zajęciach z doradztwa zawodowego, spotkaniach z pracodawcami.
Szkolny projekt, który chcemy zaproponować uczniom ma za zadanie przygotowanie ich do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, zwrócenie uwagi na wymagania stawiane przez pracodawców i możliwość odbycia symulacyjnej rozmowy kwalifikacyjnej z pracownikiem działu personalnego.
W ramach przygotowania do konkursu uczniowie spotkali się z Panią Roxaną Tomaszewską, która w trakcie warsztatów dla uczniów zwracała uwagę na najczęściej popełniane błędy przez kandydatów do pracy, na znaczenie dress codu i ,,efektu pierwszego wrażenia”. Młodzież dowiedziała się jak wyróżnić się i najlepiej sprzedać swoje atuty w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, jak zainteresować pracodawcę swoimi dokumentami i jak napisać europejskie CV-EUROPASS. Uczniowie otrzymali dodatkowe materiały edukacyjne i wiele wskazówek bardzo przydatnych przy aplikowaniu o miejsce pracy.
Spotkanie miało charakter edukacyjno-informacyjny. Uczestnicy uzyskali również informacje na temat pracy, wolontariatu, warunków życia, studiowania w UE oraz dostali kolejne zaproszenie na spotkanie z Mobilnym Punktem Europe Direct podczas Dni Kultury Południowosłowiańskiej w Bolesławcu w dniu 22 czerwca 2013 oraz do udziału w bardzo ciekawym konkursie:

Projekt za tablet http://www.europedirect-wroclaw.pl/10-aktualnosci/47-uwaga-konkurs-projekt-za-tablet

Dla zainteresowanych polecam linki

20 czerwca wyłonieni najlepsi kandydaci zostaną zaproszenie na symulacyjną rozmowę kwalifikacyjną, w której będą uczestniczyć przedstawiciele: ZSE, BZWBK i Ensila. Wyróżniający się uczniowie zostaną wyróżnieni i otrzymają nagrody ufundowanymi przez sponsorów.
BZWBK P T

ensila

Przedstawione poniżej oferty pracy są autentyczne i wykorzystywane były przez firmę Ensila w procesie rekrutacji. W tym momencie opublikowane są jedynie na potrzeby realizacji projektu:

Oferta pracy nr 1

Naszym głównym celem jest tworzenie nowatorskich projektów webowych przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Stawiamy nie tylko na projekty, ale również ludzi, którzy tworzą tę firmę. Dlatego ważnym kryterium w wyborze pracowników są nie tylko umiejętności techniczne, ale również umiejętności pracy w zespole i chęć rozwoju.

Programista PHP
Miejsce pracy: dolnośląskie / Bolesławiec

Opis stanowiska
Do głównych zadań pracownika będzie:

  • · tworzenie oraz rozwijanie aplikacji webowych w środowisku Ruby on Rails lub PHP
  • · wsparcie przy opracowaniu scenariuszy testowych oraz tworzeniu testów automatycznych
  • · wspracie przy projektowaniu idei całego systemu

Wymagania

  • · bardzo dobra znajomość· języka PHP lub Ruby on Rails
  • · w przypadku ROR - bardzo dobra znajomość· architektury MVC
  • · doświadczenie z bazami danych MySQL/SQLite
  • · podstawowa znajomość· front-endu (HTML/CSS)
  • · praktyczna wiedza z obszaru technologii AJAX
  • · język angielski umożliwiający swobodną lekturę dokumentacji
  • · umiejętność· pracy zespołowej
  • · doświadczenie poparte wcześniejszymi projektami lub referencjami

Dodatkowym atutem będzie:

  • · znajmość· frameworków
  • · znajomość· systemów kontroli wersji (SVN, GIT)
  • · znajomość· JQuery

Oferujemy

  • · umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • · interesującą, stabliną pracę w młodych, rozwijającym się zespole
  • · możliwość· uczestniczenia w projektach o globalnym zasięgu
  • · rozwój umiejętności i realizacja abicji zawodowych
  • · pot i łzy

Oferta pracy nr 2

Naszym głównym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych pracowników i inżynierów z branży budowlanej, ponieważ wiemy jak wielki jest popyt panujący w tej dziedzinie oraz jak szybko rozwijają się nowe trendy architektoniczne. Aby za nimi nadążyć, nasz zespół tworzą młodzi, entuzjastyczni, wykształceni i doświadczeni ludzie, z którymi praca to sama przyjemność. Nasze motto to „ najwyższa jakość za najniższą możliwą cenę".

Asystent biurowy
Nr Ref.: Ab/12/11

  • · Dostarczanie usług związanych z relokacją pracowników, podwykonawców dla spółek Firmy
  • · Bieżące administracyjne i organizacyjne wsparcie dla osób przebywających na międzynarodowych kontraktach wewnątrzgrupowych
  • · Weryfikacja i wprowadzanie danych do systemów płatności, sporządzanie zestawień
  • · Dostarczanie informacji i rozwiązań w zakresie administracji personalnej
  • · Realizacja funkcji HR
  • · Administrowanie płatnościami
  • · Aktualizowanie dokumentacji i procedur
  • · Zapewnianie bezpieczeństwa i poufności przetwarzanych danych personalnych
  • · Wystawianie dokumentów F VAT

Wymagania

  • · Zainteresowanie pracą w obszarze administracji personalnej i biurowej
  • · Bardzo dobra znajomość· języka angielskiego w mowie i piśmie lub niemieckiego
  • · Minimum średnie wykształcenie – preferowane: ekonomia, administracja lub filologia
  • · Dobra znajomość· pakietu MS Office
  • · Dokładność· , systematyczność· i zaangażowanie
  • · Zorientowanie na klienta
  • · Umiejętność· pracy pod presją czasu
  • · Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • · Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i administracyjne

Oferujemy

  • · Zatrudnienie na umowę o pracę
  • · Pracę w międzynarodowym środowisku
  • · Możliwość· rozwoju zawodowego
  • · Pot i łzy

Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski

QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony