W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomePartnerzyWago ElwagWAGO - Artykuły

WAGO ponownie wspiera ZSE w Bolesławcu

To już kolejny rok współpracy ZSE z firmą WAGO ELWAG (http://www.wago.com). Z nawiązanych kontakty najbardziej zadowoleni są uczniowie, gdyż to oni już po raz kolejny otrzymali od szefostwa firmy niespodziankę. Na początku czerwca do naszej szkoły trafiły urządzenia i sprzęt przekazany przez firmę Wago, które zostaną wykorzystane w tworzonej w szkole pracowni maszyn i instalacji elektrycznych. Dodatkowo władze firmy przekazały zestaw swoich sztandarowych produktów, m. in. złączki i przekaźniki, które zostaną wykorzystane podczas ćwiczeń naszych przyszłych elektryków i elektroników.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z wycieczki zawodoznawczej

Która odbyła się w dniu 12 października 2012 r. do firm produkcyjnych z branży elektrycznej, znajdujących się we Wrocławiu:

- Wago Elwag Sp. z .o.o

- Elektrotim S.A

Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania firmy Wago Elwag - zakładu wytwarzającego elementy dla przemysłu elektrotechnicznego. WAGO jest wiodącym producentem komponentów elektrycznych i elektronicznych, w których zastosowano techniki zacisku sprężynowego. Podobna technologie wykorzystuje się przy wykonywaniu instalacji elektrycznych i produkcji szaf sterowniczych, oraz w ramach zajęć praktycznych w naszej szkole do łączenia elementów instalacji elektrycznych.

Czytaj więcej...

WAGO ELWAG

W dniu 30-03-2012 r. Zespół Szkół Elektronicznych oraz hurtownia  Amper B z Bolesławca zorganizowali  spotkanie z firmą WAGO ELWAG z Wrocławia.

Czytaj więcej...
 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 274 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony