Jesteś tutaj: HomeOrganizacja życia szkołyBibliotekaUncategorisedPrzegląd piosenki religijnej

Przegląd piosenki religijnej

W sobotę 28 września już po raz kolejny odbył się festyn rodzinny organizowany przez parafię Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Bolesławcu. W ramach festynu po raz 5 odbył się przegląd piosenki religijnej Cantate Domino. Do konkursu zgłosiło się 37 wykonawców, solistów i zespołów, podzielonych na 2 kategorie wiekowe: szkoła podstawowa i ponadpodstawowa. Wśród uczestników były również dwie nasze uczennice, wychowanki p. katechety Adriana Kosa: Sylwia Wojdyło z klasy Ih i Justyna Scholz z klasy IIIe.

 Ta druga sprawiła nam ogromną niespodziankę i zajęła II miejsce w kategorii młodzież-soliści. Serdecznie gratulujemy dziewczynom przepięknego występu i życzymy dalszych sukcesów.

jscholz

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony