Jesteś tutaj: HomeOrganizacja życia szkołyBibliotekaUncategorisedDzień Otwarty w ZSE 2022

Dzień Otwarty w ZSE 2022

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Technikum Elektronicznego im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkoły podstawowej na Dzień Otwarty, który odbędzie się 28 kwietnia 2022 r. (czwartek) od godz. 8.00 do 15.00.
W trakcie spotkania przedstawiamy ofertę edukacyjną naszej szkoły. Można będzie obejrzeć specjalistyczne pracownie, w których nasi uczniowie zdobywają umiejętności zawodowe. Przygotowane będą również warsztaty podczas których nasi goście będą mogli spróbować swoich sił w zawodach proponowanych przez naszą szkołę.

dni-otwarte-zse-2022

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony