Jesteś tutaj: HomeMenu główneUroczystości szkolneDEN w Elektroniku – święto i nauka!

DEN w Elektroniku – święto i nauka!

01-zse den - program artystyczny - mlodziez2

„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych” (Konfucjusz)

 W myśl tej zasady 13 X 2017 po uroczystości z okazji DEN przygotowanej przez uczniów 1H nauczyciele ZSE wzięli udział w szkoleniu „Zaburzenia odżywiania u młodzieży” w ramach projektu „Tu nie chodzi o jedzenie”. Warsztaty prowadziła pani psycholog Joanna Polowy.

Nauczyciele mieli możliwość zapoznania się z kryteriami diagnostycznymi oraz specyfiką zaburzeń odżywiania, a także zostali przygotowani do prawidłowego reagowania w przypadku wystąpienia zaburzeń odżywiania u młodzieży.

Szkolenie było bardzo interesujące i pozwoliło uzmysłowić jego uczestnikom, jak ogromnym problemem mogą być zaburzenia odżywiania i jakie spustoszenie w organizmie ludzkim mogą spowodować  W czasie warsztatów pani psycholog obaliła związane z tym tematem mity, udzieliła wskazówek, jak rozmawiać z uczniem i rodzicem w przypadku podejrzenia występowania zaburzeń, jakie podjąć działania, by pomóc osobie mającej problemy z prawidłowym odżywianiem.

Bez wątpienia czas spędzony w piątkowe popołudnie nie był czasem straconym, a uzyskana przez nauczycieli wiedza zostanie przez nich wykorzystana w pracy wychowawczej.

Dzień Edukacji ...
Dzień Edukacji ...
Dzień Edukacji ...
Dzień Edukacji ...
Dzień Edukacji ...
Dzień Edukacji ...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony