Jesteś tutaj: HomeUncategorisedeLegitymacje w Elektroniku

eLegitymacje w Elektroniku

mObywatelWyroznikUczniowie klas pierwszych mogą skorzystać z aplikacji przygotowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Dzięki porozumieniu, które zostało podpisane przez dyrektora ZSE w Bolesławcu, uczeń nie poniesie konsekwencji prawnych jeśli nie będzie posiadał tradycyjnego dokumentu, ponieważ legitymacje wyświetlają się na ekranie telefonu (bez którego żaden młody człowiek nie wychodzi z domu). Uruchomienie jest bardzo proste i polega na pobraniu ze Sklepu Play aplikacji mObywatel i aktywowaniu kodem QR eLegitymcji. Aplikacja działa zarówno na Androidzie, jak i IOSie.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony