Jesteś tutaj: HomeUncategorisedSTYPENDIUM ZDOLNY ŚLĄSK

STYPENDIUM ZDOLNY ŚLĄSK

ZDS P-780x346

Drodzy Uczniowie,
jest możliwość otrzymania stypendium finansowego z programu Zdolny Śląsk. Regulamin, wymagania znajdziecie tutaj https://www.fem.org.pl/nasze-projekty/aktualne-projekty/program-stypendialny-zdolny-slask/. Termin wysłania wniosku (poczta tradycyjną) to 7 października. W dużym skrócie musicie  się zdecydować, czy ubiegacie się o stypendium w kategoriach ogólnych (naukowej, artystycznej lub sportowej), w których również należy opisać swoją działalność społeczną, czy też ich zaangażowanie społeczne ma być dominującym elementem wniosku. W zależności od tego należy wybrać typ wypełnianego wniosku.
Pamiętajcie, że musicie wykazać i POTWIERDZIĆ PONADPRZECIĘTNE, WYBITNE osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe albo wyjątkowe dokonania w zakresie działalności społecznej,
Oprac. Kamilla Dudek

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony