Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWyprawka szkolna 2019/2020

Wyprawka szkolna 2019/2020

Informujemy, że do dnia 10 września do godz. 15.00 można składać wnioski do Pana Dyrektora z prośbą o zakwalifikowanie do stypendium w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2019 roku „Wyprawka Szkolna". Jednocześnie przypinamy, że do programu "wyprawka szkolna" kwalifikują się uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Druki wniosków będą do odebrania w gabinecie pedagoga w poniedziałek od 12.00 do 16.00 oraz we wtorek od 7.00 do 12.00, ewentualnie po 12 w sekretariacie szkoły. Wszelkich informacji dotyczących programu "wyprawka szkolna" udziela pedagog szkolny.

Barbara Makowska, pedagog szkolny

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony