Jesteś tutaj: HomeUncategorisedDobry start… czyli jak wejść na rynek pracy z dodatkowymi kwalifikacjami !

Dobry start… czyli jak wejść na rynek pracy z dodatkowymi kwalifikacjami !

img-20190521-105735Po raz kolejny uczniowie bolesławieckiego „Elektronika” przystąpili do egzaminów państwowych nadających dodatkowe kwalifikacje, tym razem w ramach projektu Kształcenie zawodowe szansą dla uczniów Powiatu Bolesławieckiego. Dwudziestu uczniów zdało egzaminy państwowe i otrzymało książeczki spawacza, świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza, zaświadczenia z Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach w zakresie „Ręcznego przecinania plazmowego” oraz świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku. Młodzież podchodząca do egzaminu dla elektryków podnosiła kwalifikacje w zakresie obsługi, eksploatacji, konserwacji, remontu, montażu oraz prac kontrolno-pomiarowych urządzeń i zespołów prądotwórczych, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV. Kolejne dwadzieścia osób z naszej szkoły zdobyło uprawnienia, które zwiększają szansę zatrudnienia i odpowiadają na zapotrzebowanie rynku pracy. 

 Gratulujemy wszystkim kursantom 100 % zdawalności.

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony