Jesteś tutaj: HomeUncategorisedRADOSNE POŻEGNANIE, CZYLI ABSOLWENCI ZSE ROZSTAJA SIĘ ZE SZKOŁĄ…

RADOSNE POŻEGNANIE, CZYLI ABSOLWENCI ZSE ROZSTAJA SIĘ ZE SZKOŁĄ…

W piątek – 26 kwietnia 2019 roku – na sali sportowej ZSE odbyła się uroczystość pożegnania klas maturalnych. Wzięli w niej udział nie tylko absolwenci, ale też ich rodzice, nauczyciele i dyrekcja szkoły. Swoją obecnością uroczystość uświetnił Członek Zarządu Powiatu Bolesławieckiego – pan Stanisław Chwojnicki.

Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego programu artystycznego w wykonaniu uczniów z klasy 1H. Scenariusz ich występu i wszystkie teksty napisał Dyrektor pan Andrzej Leśniewski. Refleksyjny charakter wierszy, których motywem przewodnim było lustro (również główny rekwizyt na scenie), udzielił się wszystkim, a niektórym absolwentom zakręciła się niejedna łezka w oku, gdy przywołane zostały wspomnienia z czterech lat ich pobytu w szkole.
Po części artystycznej nadszedł czas na bardziej oficjalną – rozpoczęły ją przemówienia pana Stanisława Chwojnickiego i Dyrektora Andrzeja Leśniewskiego. Następnie pan Dyrektor wręczył nagrody i dyplomy absolwentom, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem lub angażowali się w życie szkoły na wielu płaszczyznach.
W końcu nastąpił długo oczekiwany przez wszystkich moment – wręczenie świadectw ukończenia szkoły. Uczniowie kolejnych klas z dumą wychodzili na środek, by otrzymać upragnione świadectwo z rąk wychowawcy i gratulacje od pana Dyrektora.
Szczęśliwi, że czteroletnia nauka w ZSE zakończyła się sukcesem, na koniec wysłuchali jeszcze nastrojowej piosenki wykonanej przez ich koleżankę – absolwentkę – Hannę Druzgałę.
Rozstania nie są łatwe, ale mamy nadzieję, że absolwenci ZSE będą dobrze wspominać naszą szkołę, bo przecież stali się jej częścią (co podkreślił pan Dyrektor w swoim przemówieniu), i często będą ją odwiedzać.
Kochani absolwenci! Dziękujemy Wam za te cztery wspólne lata, gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy, by droga dorosłości, na którą powoli wkraczacie, była drogą szczęścia, sukcesów, spełnienia marzeń i realizacji wszystkich planów!
Nie zapominajcie o ZSE! Wspominajcie nas! Powodzenia na maturze i w dorosłym życiu!

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony