Jesteś tutaj: HomeUncategorisedTrash challenge 1E

Trash challenge 1E

foto9Elektronicy i elektrycy z 1E podjęli wyzwanie, którego idea przekazywana jest w światowych mediach społecznościowych. Zasada akcji jest prosta – znajdujesz zanieczyszczone miejsce i zbierasz śmieci do worków. I tyle. I jeszcze zdjęcie uwieczniające widok przed i po sprzątaniu. Klasa 1E oczyściła teren nieopodal cmentarza komunalnego oraz trawnik przy ulicy Jeleniogórskiej, worki szybko się napełniły (niestety). Klasa 1E zachęca innych do przyłączenia się do akcji.
Oprac. Kamilla Dudek

 

Trash challenge...
Trash challenge...
Trash challenge...
Trash challenge...
Trash challenge...
Trash challenge...
Trash challenge...
Trash challenge...
Trash challenge...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony