Jesteś tutaj: HomeUncategorisedGrafik też GAMER

Grafik też GAMER

6W czasie kiedy jedni umilają sobie czas na grze w gry, obojętnie czy to na komputerze, czy też  na konsoli, to uczniowie klasy 1h podjęli się tematu zaprojektowania graficznej okładki na gry komputerowe bądź konsole. A ponieważ grafik też człowiek i lubi sobie pograć w dobrą grę, to co niektórzy całkiem dobrze czuli się w tym temacie. Tym samym podczas zajęć zawodowych powstały kompozycje graficzne w programie komputerowym, nastąpiła impozycja plików pdf w impozycjonerze i dodatkowo uczniowie dokonali próbnego wydruku końcowego tzw. proofa cyfrowego na drukarce laserowej. Poniżej kilka rezultatów pracy.

 4  

5 

1 2  3

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony