Jesteś tutaj: HomeUncategorised„Nowa perspektywa – lepszy start”

„Nowa perspektywa – lepszy start”

15 lutego 2019 roku odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu „Nowa perspektywa – lepszy start”, dotyczącego aktywizacji społeczno-zawodowej podopiecznych Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

W ramach projektu w naszej szkole organizowaliśmy kurs zawodowy dający możliwość zatrudnienia na rynku pracy w charakterze pomocnika elektryka. Program oferował 25 form wsparcia – od umiejętności społecznych, części ludycznej po kursy zawodowe zakończone egzaminem państwowym.

Życzymy powodzenia wszystkim wychowankom Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

MOWy

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony