Jesteś tutaj: HomeUncategorisedProgram stypendialny Fundacji Nauka i Pasja

Program stypendialny Fundacji Nauka i Pasja

Wsparcie finansowe i merytoryczne utalentowanej młodzieży, która pozostaje w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, w realizacji jej zamierzeń edukacyjnych i pasji naukowych w zakresie przedmiotów ścisłych oraz technicznych.

 

Kto może ubiegać się o stypendium:
O Stypendium mogą ubiegać się uczniowie publicznych i niepublicznych szkół średnich (w tym liceów ogólnokształcących, profilowanych, specjalnych i techników) oraz studenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich uczelni państwowych i niepaństwowych, którzy mieszkają na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Kryteria przyznania stypendium: 
- Wartość merytoryczna Wniosku. Oceniana głównie poprzez dwa kryteria "chciejstwo" i "kumatość".
- Potwierdzony średni łączny dochód brutto na jednego członka gospodarstwa domowego w miesiącu.
- Przepracowanie połowy wakacji za wynagrodzeniem lub jako wolontariat. Trzeba okazać zaświadczenie z miejsca pracy, stażu, wolontariatu z poświadczonym zarobkiem.

Stypendia przyznawane są na okres nie dłuższy niż 10 miesięcy. W IV edycji od 1 września 2013 do 30 czerwca 2014. Stypendia przyznawane są w formie pieniężnej i w formie wsparcia merytorycznego. O wysokości poszczególnych stypendiów decyduje zarząd Fundacji na podstawie Wniosku i rekomendacji merytorycznej Projektu przedstawionej przez Mentorów.

Termin składania wniosku: 30 kwietnia 2013 r.

Więcej informacji na stronie:  http://naukaipasja.org/

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony