Jesteś tutaj: HomeUncategorisedSpotkanie autorskie i warsztaty

Spotkanie autorskie i warsztaty

1Klasa 1h uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Panią Grażyną Hanaf, dziennikarką, autorką książek terapeutycznych, bajek i jednocześnie historykiem sztuki. Warsztaty odbyły się na specjalne zaproszenie Pani pedagog i miały na celu promocję czytelnictwa i poznanie tematyki uczuć związanych ze strachem oraz radzenie sobie ze strasem. Uczniowie określali własne pole dotyczące strachu i poznawali schematy które nim rządzą. Spotkanie miało na celu zrozumienie siebie i swojego zachowania nawet w sytuacjach niekomfortowych. Elementem spotkania było głośne czytanie książki "Dziewczynka - skrzynka" której autorką jest Pani Grażyna Hanaf. Podczas warsztatów uczniowie klasy o profilu graficznym właśnie w graficzny sposób przedstawiali swoje lęki i starali się je zrozumieć.

2

 5

3 4

6

 7

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony