Jesteś tutaj: HomeUncategorisedVR - wymiata !!!

VR - wymiata !!!

1Klasa 3H była uczestnikiem eventu pod nazwą "Wejdź do świata VR" w Centrum Wiedzy mieszczącym się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bolesławcu. Wirtualna rzeczywistość, czyli VR to obraz sztucznej rzeczywistości tworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej. W głównej mierze polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Może to być świat realny (np. symulacje komputerowe), oraz zupełnie fikcyjny (np. gry science-fiction). Sympatyczni animatorzy ze strefy VR Biblioteki Publicznej za pomocą specjalnego sprzętu kolejno przenosili każdego ucznia (łącznie z nauczycielem) w wykreowaną komputerowo przestrzeń, przy zaangażowaniu ludzkich zmysłów. Trzeba dodać przy okazji, że VR zrobiło na nas wrażenie!

 2 4

 6 3 

5

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony