W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki. Więcej informacji
Jesteś tutaj: HomeUncategorisedZbudują podwodnego robota

Zbudują podwodnego robota

Licencje-EZ przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do kolejnej edycji programu Erasmus+. Celem głównym 2-letnich działań jest skierowanie uwagi na problem zanieczyszczeń wody, stąd nazwa projektu - European Water Investigation.

Naszymi partnerami będą uczniowie z Włoch, Rumunii i Niemiec. Wspólnie z nimi będziemy budować podwodnego robota, którego wyposażymy w systemy, czujniki, które wskażą nam stopień zanieczyszczenia wody. Poza tym uczniowie zaprojektują logo inicjatywy oraz stworzą jej stronę internetową. Dużą zaletą projektu będą spotkania w krajach partnerskich, podczas których będzie możliwość przedstawienia stanu prac, wymiany doświadczeń oraz poznania kultury każdego z krajów. Zespół Szkół Elektronicznych będzie gospodarzem najbliższego spotkania roboczego w kwietniu.

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską, a prowadzony przez Fundację rozwoju Systemu Edukacji.

Oprac. Kamilla Dudek

preview logo frse kontra granatowe unia europejska

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 224 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony