Jesteś tutaj: HomeUncategorisedWyniki konkursu „Razem tworzymy IT Szkołę”

Wyniki konkursu „Razem tworzymy IT Szkołę”

Z radością informujemy, że uczennica klasy 2H, Mirela Stefanko, została nagrodzona w konkursie organizowanym przez IT Szkołę pod hasłem „Razem tworzymy IT Szkołę” . Na tegoroczną edycję nadesłano aż 1028 prac więc konkurencja była ogromna. Warto zauważyć że to już 3 raz w historii kiedy zajmujemy podium. Zwyciężczyni gratulujemy i zachęcamy innych uczniów do brania udziału w podobnych konkursach.

mirela

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administrator strony: Łukasz Hałat
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony