Jesteś tutaj: HomeUncategorisedHania i Magda wyróżnione!

Hania i Magda wyróżnione!

5aaf6c4421176 oW tegorocznej, już piątej, edycji Przeglądu Piosenki Jacka Kaczmarskiego komisja konkursowa w składzie:  Aleksandra Sozańska - Kut (Spirituals Singers Band), Monika Kalinowska (SP nr 2 w Bolesławcu), Lidia Jop (PSM I St. im. W. Lutosławskiego) Józef Pokładek (przedstawiciel Terenowej Organizacji NSZZ Solidarność w Powiecie Bolesławieckim) postanowiła wyróżnić w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Hannę Druzgałę (3H) i Magdalenę Wojtyło (1H).  

Gratulujemy!

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony