Jesteś tutaj: HomeUncategorisedMobilni mogą więcej! TRAILS w Elektroniku

Mobilni mogą więcej! TRAILS w Elektroniku

Dnia 09.04.2018 r. do naszej szkoły dotarło mobilne labolatorium kreatywności w ramach projektu TRAILS. Uczniowie naszej placówki, a dokładnie młodzież z klasy II T, wzięli udział w tej wyjątkowej formie szkolenia. Uczestnicy warsztatów wysłuchali tego dnia dwóch wykładów dotyczących innowacji prowadzonych przez trenerów z Politechniki Wrocławskiej. Obaj prowadzący skupili się na ważnych zagadnieniach z dziedziny planowania, kreatywnego myślenia i rozwijania się.

Poznaliśmy takie terminy jak: Design Thinking, Elevator Pitch, Metoda Sześciu Kapeluszy Myślowych Edwarda de Bono. Zaznajomiliśmy się z aktualnym rynkiem pracy i jego zapotrzebowaniem. Oprócz tego, że kursanci mogli bezpłatne uczestniczyć w tych wyjątkowych warsztatach, zostali obdarowani drobnymi upominkami oraz mogli skorzystać z poczęstunku i drobnych przekąsek, które umilały przerwy. To tylko pierwszy dzień szkoleń, ale już można stwierdzić, że są interesujące i uczą kreatywnego myślenia.

Marta Nowacka (2T)

 IMG 0219 IMG 0215 IMG 0184 IMG 0193

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony