Jesteś tutaj: HomeUncategorisedMobilni mogą więcej! TRAILS w Elektroniku

Mobilni mogą więcej! TRAILS w Elektroniku

Dnia 09.04.2018 r. do naszej szkoły dotarło mobilne labolatorium kreatywności w ramach projektu TRAILS. Uczniowie naszej placówki, a dokładnie młodzież z klasy II T, wzięli udział w tej wyjątkowej formie szkolenia. Uczestnicy warsztatów wysłuchali tego dnia dwóch wykładów dotyczących innowacji prowadzonych przez trenerów z Politechniki Wrocławskiej. Obaj prowadzący skupili się na ważnych zagadnieniach z dziedziny planowania, kreatywnego myślenia i rozwijania się.

Poznaliśmy takie terminy jak: Design Thinking, Elevator Pitch, Metoda Sześciu Kapeluszy Myślowych Edwarda de Bono. Zaznajomiliśmy się z aktualnym rynkiem pracy i jego zapotrzebowaniem. Oprócz tego, że kursanci mogli bezpłatne uczestniczyć w tych wyjątkowych warsztatach, zostali obdarowani drobnymi upominkami oraz mogli skorzystać z poczęstunku i drobnych przekąsek, które umilały przerwy. To tylko pierwszy dzień szkoleń, ale już można stwierdzić, że są interesujące i uczą kreatywnego myślenia.

Marta Nowacka (2T)

 IMG 0219 IMG 0215 IMG 0184 IMG 0193

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony