Jesteś tutaj: HomeUncategorised„Ścieżkami Laboratoriów Politechniki Wrocławskiej”

„Ścieżkami Laboratoriów Politechniki Wrocławskiej”

4W czwartek - 15 marca 2018 r. - uczniowie kl. 1E wraz z opiekunami - p. Janem Berneckim i p. Krzysztofem Zawadą - podążali ścieżkami Laboratoriów PWR we Wrocławiu. Przygotowano tam wiele atrakcji technicznych, m.in. pracownie montażowo-pomiarowe układów analogowych i cyfrowych, optoelektroniki i techniki światłowodowej, mikrosystemów, nanostruktur oraz skaningową mikroskopię elektronową.

Mieliśmy także okazję obserwować eksperymenty przeprowadzone przez studentów w ramach aktywnych kół zainteresowań. Właśnie te prototypowe rozwiązania technologiczne w szeroko pojętej elektronice i elektromechanice, przy wykorzystaniu serwomechanizmów i elementów sterujących, przyciągnęły naszą największą uwagę. Ciekawe również były nietypowe projekty związane z branżą motoryzacyjną. Wszystkie techniczne ciekawostki poznawaliśmy z wielkim entuzjazmem, a jedyną naszą przeciwnością był czas, który – niestety - płynął nieubłaganie szybko. Postanowiliśmy więc kontynuować współpracę ze zdolnymi studentami, w ramach kół naukowych, od których chcemy zarazić się niebanalną pomysłowością…

Ścieżkami Labor...
Ścieżkami Labor...
Ścieżkami Labor...
Ścieżkami Labor...
Ścieżkami Labor...
Ścieżkami Labor...
Ścieżkami Labor...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony