Jesteś tutaj: HomeUncategorised Dwa pierwsze miejsca w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Dwa pierwsze miejsca w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

0423 marca odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Zespół Szkół Elektronicznych był reprezentowany przez Martę Nowacką z klasy II T oraz Sebastiana Koronczewskiego z klasy IV T. Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni i w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyli dwa pierwsze miejsca. Dodatkowo Marta Nowacka zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu. Naszym reprezentantom gratulujemy, a Marcie życzymy powodzenia podczas eliminacji wojewódzkich we Wrocławiu.

Opiekunem uczniów był Paweł Wiśniewski.

 

Ogólnopolski Tu...
Ogólnopolski Tu...
Ogólnopolski Tu...
Ogólnopolski Tu...
Ogólnopolski Tu...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 271 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony