Jesteś tutaj: HomeUncategorisedII miejsce Elektronika w finale strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej!

II miejsce Elektronika w finale strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej!

2018-02-dyplom-halowka-strefaWe wtorek 20 lutego w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej, w którym o zwycięstwo i awans do zawodów wojewódzkich walczyła reprezentacja ZSE. W sumie w zawodach wystąpiło pięć drużyn – z Bolesławca, Kamiennej Góry, Gryfowa, Karpacza i Zgorzelca (zwycięzcy zawodów powiatowych). Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym".

W pierwszym meczu nasza reprezentacja zmierzyła się z zespołem z Kamiennej Góry. Mecz ten okazał się kluczowy w kontekście całej rywalizacji, bowiem porażka naszej drużyny 1:2 zadecydowała, że w końcowej klasyfikacji zajęliśmy drugie miejsce. Pierwsze miejsce, z taką samą liczbą punktów co nasza drużyna, zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry (zadecydował bezpośredni pojedynek). We wszystkich pozostałych meczach odnieśliśmy zwycięstwa, nie tracąc przy tym żadnej bramki.

 

Reprezentacja wystąpiła w składzie:
1. Oskar Pochwała IV T
2. Paweł Rudkowski IV E
3. Patryk Pirożek IV H
4. Kacper Kizyma III Ti
5. Eryk Marks III E
6. Martin Nakonieczny I Ti
7. Kamil Posadowski I Ti
8. Jakub Walczak I Ti
9. Jakub Kwoczka I H

Opiekunem drużyny był Paweł Wiśniewski.

II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...
II miejsce Elek...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 191 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony