Jesteś tutaj: HomeUncategorisedZwycięstwo koszykarzy ZSE w Mistrzostwach Powiatu

Zwycięstwo koszykarzy ZSE w Mistrzostwach Powiatu

koszykowka-mistrzostwa-powiatu-2018-1Za nami potyczki koszykarzy powiatowych szkół ponadgimnazjalnych. Piątego stycznia 2018 r. w sali gimnastycznej II LO odbyły się w Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Długo wyczekiwany, mający być zarazem sprawdzianem dla naszej reprezentacji, turniej rozegrany systemem każdy z każdym, przyniósł ekipie ZSE upragnione zwycięstwo i awans do Półfinału Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej.

Najtrudniejszym przeciwnikiem naszego zespołu okazała się reprezentacja gospodarzy z II LO. Wynik meczu 22:20 jest tego dowodem. Z pozostałymi drużynami poszło już lepiej, mecze z I LO i z ZSOiZ zakończyły się znaczną przewagą punktów dla naszych koszykarzy.
Reprezentacja ZSE pod opieką pani Edyty Kwiecińskiej w składzie: Patryk Durda, Emanuel Miżdal, Jacek Myjkowski, Mateusz Soldo, Oskar Pochwała, Patryk Pirożek, Jakub Kwoczka, Jakub Mastalski, Jakub Walczak, Marcin Zawada, Dariusz Mszal i Wiktor Kozik przełamała wieloletnie pasmo zwycięstw ekipy II LO stając się Mistrzem Powiatu w Koszykówce. Gratulujemy naszej drużynie i życzymy sukcesów na kolejnych szczeblach rozgrywek!!!

Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...
Zwycięstwo kosz...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Menu główne

Menu

Gościmy

Odwiedza nas 189 gości oraz 0 użytkowników.

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony