Jesteś tutaj: HomeUncategorisedNasze wolontariuszki zadbały o dobrą zabawę dla dzieci niepełnosprawnych.

Nasze wolontariuszki zadbały o dobrą zabawę dla dzieci niepełnosprawnych.

image001Po raz 15 Polski Czerwony Krzyż w Bolesławcu zorganizował Zabawę dla Dzieci Niepełnosprawnych z powiatu bolesławieckiego.
Zabawa odbyła się w sobotę 18 listopada 2017 roku w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu – uczestniczyło w niej 60 dzieci wraz z opiekunami. Dobrej zabawy życzyli wszystkim Pani Katarzyna Grzelczyk, która reprezentowała Starostwo Powiatowe w Bolesławcu oraz z-ca prezydenta Bolesławca Pan Kornel Filipowicz. Wolontariuszki Zespołu Szkól Elektronicznych: Kasia Liput i Gabriela Stelmaszek prowadziły konkursy, gry i zabawy dla dzieci, pomagały przy przygotowaniu poczęstunku i zadbały aby wszystkie dzieci świetnie się bawiły.

Nasze wolontari...
Nasze wolontari...
Nasze wolontari...
Nasze wolontari...

 
Polish Bulgarian English French German Italian Russian Spanish

Gościmy

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Logo Liga-E-Sport-ZSE

ligazse

face grupa

youtube grupa

sport

biblioteka

 
Administratorzy strony: Łukasz Hałat, Mariusz Potyszka
Galeria: Paweł Wiśniewski 
 
QR Code   Współpraca:       Przyjaciel szkoły:
QR Code   logo   logo-bory   logolinuxpl
Początek strony